Video HTP
Špičková kvalita v povrchových úpravách

Naše výrobky jsou lakované nanášením práškových plastů v průběžné plně automatické lakovací lince.

Máme výrobní technologii, kterou dosahujeme požadovanou kvalitu a odolnosti proti korozi, které jsou běžné v automobilovém průmyslu.

Naše nová automatická prášková lakovna byla uvedena do provozu v roce 2014. Projekt linky a části pro provádění chemických předúprav, sušící a vypalovací pece dodala společnost GALATEK, Česká republika, Power & Free dopravník byl vyroben firmou AL-CON, Dánsko a automatickou stříkací kabinu dodala firma ITW GEMA, Švýcarsko.

Tato linka má šestistupňovou železitofosfátovou předúpravu se samostatnými kroky dezoxidace a pasivace. Technologické řešení a uspořádání nám umožňuje provádět na extrémně vysoké kvalitativní úrovni povrchové úpravy výrobků z oceli, pozinkovaných i hliníkových materiálů pro interiérové a především pro exteriérové použití.

Maximální velikost výrobků, které mohou být lakovány, je (d x š x v) 3.000 x 1.500 x je 1,800 mm. Rychlost dopravníku a celé linky dosahuje až 3 m / min což umožňuje vynikající produktivitu. Maximální hmotnost lakovaných dílů je 500 kg.

Ve stříkací kabině jsou na výrobky elektrostaticky nanášeny práškové barvy automaticky s možností ručního předstřiku a dostřiku. Barevný odstín může být změněn do 15. minut a díky tomu lze ekonomicky lakovat i menší výrobní série. Toto provedení nanášecí kabiny nám tedy umožňuje vyrábět díly přesně podle přání našich zákazníků.

Kvalita se měří příslušným měřicím zařízením včetně mřížkové metody. U každé výrobní dávky je kontrolován lesk a tloušťka nanesené vrstvy, vizuálně se kontroluje každý kus.

Odolnost proti korozi je pravidelně testována třetí stranou v laboratorních podmínkách.

Volná výrobní kapacita je nabízena pro komerční lakování. Nejlepší zkušenost je vyzkoušet naše schopnosti.